Książka: Nowy początek

Jak osiągnąć wieczny sukces w życiu i w biznesie przy wsparciu praw natury?
Głównym powodem, który zainspirował mnie do napisania tej książki jest fakt, iż coraz szersza grupa naszego społeczeństwa ma do czynienia z dyskomfortem, cierpieniem i chaosem.
Możesz odnieść wrażenie, że niniejszą lekturą, chcę kogoś pouczyć, bądź że występuję w roli kaznodziei. To nieprawda. Moją intencją było i jest nadal, aby zainspirować Cię do myślenia, pobudzić do głębszej refleksji i działania. Pobudzić, nas Polaków, do proaktywnego, świadomego myślenia w celu osiągnięcia prawdziwego sukcesu.

Czym jest więc prawdziwy sukces?

Niezależnością finansową?  Lata temu miałem niezależność finansową, ale nie miałem z kim pójść do kina.
Prawdziwy sukces polega bowiem na tym, iż mamy pieniądze i szczęśliwą rodzinę, miłość, dobrze prosperujący biznes, niezależność finansową, zdrowie…inaczej mówiąc życie bez chaosu.

Książkę kieruję zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców, którzy chcą ulepszyć jakość swojego życia i tym samym podnieść efektywność swojego biznesu.
Książka: Nowy początek

O autorze:

Michał Konieczny jest autorem, coachem oraz inwestorem. Jako prezes spółek osobowych oraz kapitałowych jest twórcą modeli Phoenix, które pozwalają na nabycie nieruchomości bez wkładu własnego, zdolności kredytowej, banku oraz gotówki. Swoje pełne pasji zaangażowanie wkłada w przemianę świadomości przedsiębiorców i pracowników polegającą na zamianie działań reaktywnych, mających bezpośredni negatywny wpływ na wyniki przedsiębiorstwa - na proaktywne - pozwalające na budowanie stabilnego i długotrwałego biznesu.

Jako coach prowadzi zajęcia, zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorców jak i korporacji, podnosząc efektywność wyników w oparciu o niewidoczne, ale potężne Prawa Natury.

Książka: Nowy początek

Książka „Nowy Początek - Jak osiągnąć prawdziwy sukces przy wsparciu Praw Natury?” skupia się na aspektach, które są obligatoryjne dla każdego człowieka. Człowieka, który chce dokonać swojej transformacji i osiągnąć tym samym prawdziwy i wiecznie trwający sukces.
Dostępny
36,90 PLN
Ilość: