Materiały edukacyjne

Książka: Ameryko dlaczego!

W piątej książce z dziedziny samotranscendencji, Michał Konieczny stara się odpowiedzieć na nurtujące miliony osób pytania związane z nielogicznymi wyborami do jakich coraz częściej dochodzi na świecie.

Dlaczego nastąpiła zmiana Partii Rządzącej na inną, która wydaje się nie rozumieć iż inni mogą pragnąć lub czuć inaczej. Dlaczego Brytyjczycy zagłosowali za wyjściem z Unii Europejskiej, podświadomie czując, że odseparowując się od innych nacji, dokonują właściwego wyboru,. W końcu, dlaczego czterdziestym piątym Prezydentem Stanów Zjednoczonych został Donald Trump?

Politycy, eksperci, reporterzy, dziennikarze i każdy z nas z osobna zastanawia sią dlaczego tak nieoczekiwane i nielogiczne wydarzenia coraz cześciej mają miejsce.

Komentatorzy polityczni prześcigają się w ustaleniu co tak naprawdę, było główną przyczyną podejmowanych przez miliony ludzi decyzji. Rzeczowe fakty, racjonalne powody nie potrafią wyjaśnić zaistniałych sytuacji. Najczęściej wskazuje się na zmęczenie materiałem u obecnych elit, niepokój, wątpliwość i strach. Te czynniki wydają się kierować nielogicznymi decyzjami. Pytanie które jednak należy postawić, to dlaczego odczuwamy ten strach, lęk i niepokój? Dlaczego pomimo ogromnych starań polityków, coraz bardziej wzrastają w nas niepożądane stany emocjonalne?

Wybory których dokonujemy oparte są na fundamencie świadomości jaką posiadamy. Ona jest przyczyną tego że Donald Trump czy Andrzej Duda wybrani zostali na Prezydentów. Wydarzenia, które nas spotykają i będą spotykać coraz częściej są lustrznym odbiciem naszej świadomości lęku, strachu, niepokoju.

Mamy dwie drogi.

  • Jedna, samotranscendencji tzw. Proaktywnej Przemiany Świadomości, która pozwoli na uniknięcie negatywnych wydarzeń, czekających nas w przyszłości.
  • Druga, to coraz większe wyzwania z jakimi ludzkość bedzie musiala się konfrontować, aż do momentu zrozumienia że za chaos który nastał, jest odpowiedzialna nasza świadomość.
Dostępny
49,90 PLN
37,90 PLN
Ilość:

Książka: Moc pewności

Nie potrzebujemy pewności, potrzebujemy pozbyć się wątpliwości.
Uwaga przedsprzedaż: Wysyłka październik 2016.

Moc Pewności to kolejny krok w kierunku samotranscendencji i rozwoju osobistego.
Pewność dla większości z nas kojarzy się ze stanem w którym poprzez nabyte doświadczenie i ciężką pracę oczekujemy, że zaplanowany cel zostanie zrealizowany.

  • Mam pewność, że deal nad którym pracuję zakończy się sukcesem.
  • Mam pewność, że osoba którą kocham wyjdzie za mnie.
  • Mam pewność, że otrzymam pracę w firmie, w której pragnę pracować.

To nie pewność, ale forma przedstawiania i realizowania egoistycznych pragnień zbudowana na fundamentach etyki i moralności określonej społeczności, np. korporacyjnej czy politycznej.

Prawdziwa pewność odrzuca logikę i merytorykę wychodząc poza aspekty agendy tzw. ukrytego celu jednostki zwanego inaczej egoizmem. To konfrontacja z rzeczywistością, która przytrafia się z nieznanego nam powodu i często jest trudna do zaakceptowania i wziecia za nią odpowiedzialności. Zapominamy, ze źródłem wszelkich problemów nie jest brak pewności, ale występująca w każdym aspekcie naszego życia wątpliwość.

Usuńmy wątpliwość, a pewność nie będzie nam potrzebna.
Dostępny
43,90 PLN
37,90 PLN
Ilość:

Książka: Świadomość jest wszystkim

Nausz się korzystać z potęgi praw natury
Dostępny
37,90 PLN
31,60 PLN
Ilość:

Książka Michała Koniecznego: Nano Ekonomia - Biznes XXI wieku

Jak osiągniesz prawdziwy sukces dzięki Nano Ekonomii?

Nano Ekonomia jest technologią, pozwalającą na kontrolowanie fizycznej materii poprzez odpowiednio przygotowaną świadomość umysłu. Jest odpowiedzią na wszelkie niepowodzenia, oraz wyzwania jakie mogą się przed oraz w trakcie procesu zarządzania pojawić.
Dostępny
39,90 PLN
Ilość:

Książka: Nowy początek

Książka „Nowy Początek - Jak osiągnąć prawdziwy sukces przy wsparciu Praw Natury?” skupia się na aspektach, które są obligatoryjne dla każdego człowieka. Człowieka, który chce dokonać swojej transformacji i osiągnąć tym samym prawdziwy i wiecznie trwający sukces.
Dostępny
36,90 PLN
Ilość:

Książka: Mieszkanie dla każdego Polaka

Marzysz o własnym mieszkaniu? Czas przestać marzyć!

Możesz mieć własne mieszkanie bez względu na status społeczny, zamożność, pochodzenie lub Twój dochód.
Dostępny
27,90 PLN
Ilość: