Filar 1: Warsztaty inwestycyjne

Pierwszy filar projektu inwestycyjnego MK-Estate obejmuje informacje dotyczące szkoleń, coachingów, warsztatów, seminariów, konferencji oraz programów partnerskich.

Program szkoleniowy składa się z 4 poziomów.

Poziom 1


Jednodniowe szkolenie podczas którego omawiamy, niestandardowe możliwosci z których na codzień korzystają nasi klienci.
Proponujemy pewnego rodzaju wgląd do procesów inwestycyjnych które obsługujemy w Polsce i zagranicą. Jeżli intencja, idea i sposób w jaki obsługujemy proces inwestycyjny przypadnie Ci do gustu, zapraszamy na poziom 2.

Poziom 2


Dwudniowe warsztaty podczas których omawiamy sfinalizowane tranzakcje, inwestycje, zwroty, aspekty prawne oraz podatkowe. Analizujemy umowy (akty notarialne) i skupiamy się znacznie gruntowniej na procesach inwestycyjnych od A do Z.
W zależności od dostępności, wybiaramy się autokarem na omawiane wcześniej transakcje.

Poziom 3


Po ukończonym poziomie 2 zapraszamy na 3 dniowe szkolenie dla osób, które zdecydowały się po wcześniejszej analizie (dd) na podjęcie współpracy z nami.

Te trzy dni dedykowane są na przedstawienie planu partnerskiego, zapoznanie z umowami współpracy, umowami dla inwestorów, wynagrodzeniami, prowizjami ale i nie tylko. Przede wszystkim szkolimy się z samego procesu inwestycyjnego. Jest to czas na przybliżenie idei, intencji, standardów jakie praktykujemy i jakimi żyjemy. ( Kwestie techniczne jak prowadzimy rozmowy z potencjalnymi zbywcami/ sprzedawcami ) zapewniamy że nie jest to sposób jaki praktykujesz, albo z jakim się do tej pory spotkałes.


Poziom 4


Dwu dniowe szkolenie dla grupy bardziej świadomych na rynku nieruchomości przedsiębiorcow, tudzież inwestorów którzy poszukują  alternatywnych, nowatorskich, niestandardowych, kreatywnych rozwiązań i którzy często gotowi są na zainwestowanie swoich środków ( poziomy 1, 2, 3 są im niekoniecznie potrzebne – nie ze względu merytorycznego, nie chodzi o kwestię KNOW HOW – z przedmiotowymi rozwiązaniami mogli się nigdy wcześniej nie spotkać), oraz posiadają praktykę i intuicję, która pozwala im przyjąć i przetrawić ten proces znacznie, znacznie szybciej.

W tym filarze znajdziesz także informacje o cyklicznie organizowanych konferencjach, coaching face to face czy też innych eventach.

Zobacz inne materiały Video na temat FILARU I
Zmiany na rynku nieruchomości - video prezentacja cz 1/3Zmiany na rynku nieruchomości - video prezentacja cz 2/3Zmiany na rynku nieruchomości - video prezentacja cz 3/3Zobacz również video relację która została nagrana podczas szkolenia w Legnicy:Warsztaty: Projekt PHOENIX - Poziom 1 "FRESH INVESTMENT"

Jednodniowe szkolenie, podczas którego omawiamy, niestandardowe możliwosci inwestycyjne z których na co dzień korzystają nasi klienci.

Data szkolenia: 02.05.2015
Miejsce: Wrocław
Dostępny
599,00 PLN
Ilość:

Warsztaty: Projekt PHOENIX - Ożywienie procesów inwestycyjnych na rynku nieruchomości

Jednodniowy warsztat, to okazja do podjęcia z nami wieloletniej współpracy i wejścia na zupełnie nowy poziom finansowy. Wwarsztat podczas którego otrzymasz wgląd do nowoczesnych procesów inwestycyjnych, z którymi się wcześniej nie spotkałeś. 

Data szkolenia: 04.06.2016
Miejsce: Siedziba ARUM S.A., ul. Rynkowa 5, 62-081 Przeźmierowo, Poznań
Dostępny
249,00 PLN
Ilość:

Warsztaty: Projekt PHOENIX - Poziom 2 "FIRST STEP"

Dwudniowe warsztaty podczas których omawiamy sfinalizowane tranzakcje, inwestycje, zwroty, aspekty prawne oraz podatkowe. Analizujemy umowy (akty notarialne) i skupiamy się znacznie gruntowniej na procesach inwestycyjnych od A do Z.

Data szkolenia: 09-10.05.2015
Miejsce: Wrocław
Dostępny
2 999,00 PLN
Ilość:

Warsztaty: Projekt PHOENIX - Poziom 3 "MONEY TIME!"

Trzy dni dedykowane na przedstawienie planu partnerskiego, zapoznanie z umowami współpracy, umowami dla inwestorów, wynagrodzeniami, prowizjami oraz zaznajomienie się z całym procem inwestycyjnym.

Data szkolenia: 15-17.05.2015
Miejsce: Wrocław
Dostępny
1 599,00 PLN
Ilość:

Warsztaty: Projekt PHOENIX - Poziom 4 "CREATIVE INVESTOR"

Dwudniowe szkolenie dla grupy bardziej świadomych na rynku nieruchomości przedsiębiorcow oraz inwestorów poszukującyvh alternatywnych, nowatorskich, niestandardowych, kreatywnych rozwiązań.

Data szkolenia: 23-24.05.2015
Miejsce: Wrocław
Dostępny
2 799,00 PLN
Ilość:

Szkolenie indywidualne, półtoradniowy coaching face to face Jak nabyć nieruchomości bez wkładu własnego, zdolności kredytowej i zbudować wieloletni regularny cash flow?

Michał Konieczny raz w roku dzieli się z klientami swoim know howem, który do tej pory zarezerwowany był tylko i wyłącznie dla wąskiej grupy inwestorów.

Dostępny
6 900,00 PLN
Ilość: