Autor, coach, inwestor

Michał Konieczny

Michał Konieczny - właściciel wielu nieruchomości oraz Prezes szeregu Społek kapitałowych i osobowych, w tym MK-Estate Sp. z o.o.  Szkolił się w zakresie nieruchomości w USA osobiście u boku ikon takich jak Donald Trump i John Burley.


Zdobytą wiedzą i bogatym doświadczeniem, dzieli się dziś m.in. jako autor innowacyjnego modelu inwestycjnego Phoenix, który pozwala na zakup nieruchomości z czynnym kredytem hipotecznym. Autor 5 książek w tym bestsellerów „Świadomość jest Wszystkim“ oraz „ Ameryko Dlaczego“

Jako coach i doradca dostarcza rzadkiej wiedzy zarówno z zakresu inwestowania w nieruchomości jak i samotranscendencji. Pracuje dla zwykłych jak i niezwykłych ludzi. Bombarduje kontrowersjami zmuszając do szczerej reflekcji. Inspiruje do podejnowania właściwych decyzji, do proaktywnego działania i brania odpowiedzialności za życie.

Michał Konieczny to wizjoner i pionier niepowtarzalnych i wyjątkowych możliwości na rynku nieruchomości.

"Zapraszam do świata wolnych ludzi, gdzie w końcowym rachunku liczy się samorealizacja poprzez działania proaktywne, które tworzą pozytywny wpływ na zmiany w systemie społeczno ekonomicznym."


Filar 1

Warsztaty inwestycyjne

Filar 2

Zakup nieruchomości z długotrwałym najemcą

Filar 3

Inwestycje komercyjne USA

Filar 4

Alternatywne metody inwestycyjne - model Phoenix

Filar 5

Retirement program

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby poznać listę możliwości i rozwiązań, które możemy zaoferować w Twojej sytuacji biznesowej i życiowej.
Telefon (biuro obsługi klienta)

Szkolenia